Aktuality

Do nového roku zodpovědně a s úsměvem! 2. 1. 2018

Přejeme všem našim klientům, partnerům a přátelům mnoho radosti v roce 2018!
I v novém roce pro Vás budeme pracovat zodpovědně a s úsměvem. 

Vánoční dárky TERIBEAR v prodeji! 27. 10. 2017

Pokud ještě nemáte vánoční dárek pro své obchodní partnery nebo zaměstnance, je nejvyšší čas to napravit!

Udělejte radost originálním produktem z kolekce TERIBEAR limited edition - kolekce firemních dárků, jejichž koupí přispíváte na konto Nadace Terezy Maxové dětem.

Celou kolekci si můžete prohlédnout a objednat na www.trendybrandy.cz.

Kolekce dárků TERIBEAR 2017 se již rýsuje 3. 8. 2017

Přípravy unikátní kolekce dárků, jejichž koupí firmy přispívají na konto Nadace Terezy Maxové dětem, jsou v plném proudu.

Na vzniku kolekce plné designově atraktivních předmětů se každoročně podílejí významní čeští umělci – Vladimír Žák, Rony Plesl, či Klára Nademlýnská – a nejinak je tomu i letos. Produkty jsou hojně využívány především na Vánoce jako manažerské dárky pro zaměstnance či obchodní partnery, výhry ve spotřebitelských soutěžích, nebo prémie ve věrnostních programech. Díky dárkům TERIBEAR limited edition přibylo na konto nadace již více než 850 000 Kč. Překonáme letos společně hranici 1 milionu korun?

Nová kolekce TERIBEAR se nám pěkně vybarvila! 2. 9. 2016

I letos mohou firmy podpořit činnost Nadaci Terezy Maxové koupí originálních reklamních dárků z kolekce TERIBEAR limited edition. Na vzniku kolekce, která nově hraje veselými barvami, se opět podílely významné osobnosti českého designu – Vladimír Žák, Objev roku 2008 Czech Grand Design, renomovaný sklářský designér Rony Plesl, držitel ocenění Czech Grand design – Designer roku 2011 či jedna z nejvýznamnějších českých módních návrhářek Klára Nademlýnská.

TERIBEAR hvězdou 3D reklamy 2. 5. 2016

Dvojnásobná radost se opět dostavila při vyhlašování dalšího ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. Zimní doplňky v designu Kláry Nademlýnské a sklenice z dílny Ronyho Plesla obsadily 3. místa ve své kategorii – „Reklamní textil“ a „Manažerský dárek“.

Nová kolekce TERIBEAR limited edition již v prodeji! 1. 9. 2015

Seznamte se s novou kolekcí TERIBEAR limited edition!
Zimní doplňky z dílny celosvětově uznávané české návrhářky Kláry Nademlýnské, elegantní sklenky na sekt sklářského designéra Ronyho Plesla či vynikající džemy v balení s designem Vladimíra Žáka – to vše a ještě mnohem více zakoupíte na www.trendybrandy.cz, čímž podpoříte projekt Nadace Terezy Maxové dětem. Udělejte radost hned 2×!

Seznamte se s novinkami v naší nabídce! 2. 7. 2015

Ve druhém letošním newsletteru Vám představujeme několik vychytávek, které jsme nově zařadili do naší nabídky.

Co je u nás nového se dozvíte z našich newsletterů. Zde je první z nich! 2. 6. 2015

Pokud chcete být informováni i o dalších novinkách, přihlaste se k odebírání našich newsletterů na info@brandconcept.cz.

V červnu byla představena nová kolekce dárků TERIBEAR pro rok 2013 2. 6. 2013

Dárky navazují na úspěšnou kolekci z roku 2012. V nové kolekci tak najdete opět čaj v plechové dóze a koupelovou sůl - tentokrát s vůní vanilky a mojita

Řadu porcelánových dárků jsme rozšířili o šálek na espresso s podšálkem, velký hrnek na latté nebo čaj, cukřenku, mlékovku a konvici.

Z kalendářů je možné opět vybírat ze stolního kalendáře, nástěnného kalendáře, diáře a nově přibyl i notýsek.

Dárky jsou zabaleny v dárkové krabičce z přírodní lepenky, kterou je možné opatřit logem firmy. Ke každému dárku je přibalena skládanka, kde je zobrazena celá kolekce, výše příspěvku pro nadaci za jeden dárek a popis činnosti nadace. Všechny výrobky je možné zabalit do dárkových sad dle přání klienta.

Dárky z kolekce TERIBEAR 2012 uspěly nejen u firem jako atraktivní firemní dárek s přidanou hodnotou, ale i u poroty oborové soutěže Hvězda 3D reklamy, kde tyto dárky získaly 2. místo v kategorii „Volná kategorie“, 3. místo v kategorii „Manažerský dárek“ a nominaci v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“.

Věříme, že dárky z letošní kolekce budou stejně oblíbené u laické i odborné veřejnosti.

Hvězda 3D reklamy 2. 5. 2013

Ve 13. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy uspěly 3 naše soutěžní práce.

Ve 13. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy uspěly mezi 74 přihlášenými pracemi 3 soutěžní práce, které jsme navrhli a realizovali pro naše klienty.

Limitovaná kolekce dárků TERIBEAR 2012:
2. místo v kategorii „Volná kategorie“
Nominaci v kategorii „Aplikace motivu na 3DR“

 

Cílem této kolekce TERIBEAR je inovativním způsobem podpořit dobrou věc. Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem. Kolekce byla připravena ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem. Dárky z kolekce mají umožnit firmám prezentovat se kvalitními designově atraktivními dárky s přidanou hodnotou. Koupí těchto dárků firmy přispívají na pomoc opuštěným dětem. Pevně stanovený příspěvek z ceny výrobku putuje přímo na konto Nadace Terezy Maxové dětem. Na vývoji této kolekce se podílel Vladimír Žák, držitel ocenění Objev roku 2008 Grand Czech Design. Všechny dárky z kolekce jsou zabaleny v dárkové krabičce z přírodní lepenky, kterou je možné opatřit logem firmy. K dárku je rovněž přibalena skládanka, kde je zobrazena celá kolekce, výše příspěvku pro nadaci za jeden dárek a popis činnosti nadace. Dárky z kolekce TERIBEAR 2012 našly uplatnění v marketingových plánech jako dárek pro zákazníky a zaměstnance nebo prémie ve věrnostním programu či klubu.

Dárkové sady TERIBEAR získaly:
3. místo v kategorii „Manažerský dárek do 5 000,-- Kč“


 Dárkové sady TERIBEAR byly většinou využity jako manažerský dárek nebo vánoční dárek pro klienty.

Vánoční sada Hartmann (pralinky, nálevka na víno, taška) získala: Nominaci v kategorii „Reklamní gastronomie“

TERIBEAR kolekce 2. 8. 2012

Od poloviny srpna najdete v naší nabídce unikátní limitovanou kolekci dárků Teribear!

Tato kolekce je primárně určena pro B2B trh a má umožnit firmám prezentovat se designově atraktivními dárky. Na vývoji této kolekce se podílel Vladimír Žák, držitel ocenění Objev roku 2008 Grand Czech Design.

Koupí těchto dárků přispíváte na pomoc opuštěným dětem. Pevně stanovený příspěvek z ceny výrobku putuje přímo na konto Nadace Terezy Maxové dětem a po jeho obdržení Vám bude vystaveno potvrzení o daru, které je možné zahrnout do daňového přiznání

Všechny dárky z kolekce jsou balené v dárkové krabičce z přírodní lepenky, kterou je možné opatřit logem vaší společnosti nebo značky. K dárku je rovněž přibalena skládanka, kde je zobrazena celá kolekce, výše příspěvku pro nadaci za 1 dárek a popis činnosti nadace.

Budeme rádi, pokud Vás dárky zaujmou a najdou uplatnění i ve vašich marketingových plánech jako dárek pro Vaše zákazníky , zaměstnance nebo obchodní partnery například při blížících se Vánocích, jako výhra ve spotřebitelské soutěži nebo prémie ve věrnostním programu či klubu.

Tyto dárky z kolekce TERIBEAR udělají radost nejen obdarovaným, ale zprostředkovaně i dětem, kterým pomáhá Nadace Terezy Maxové dětem.

Udělejte radost hned 2×.

Dárky TERIBEAR můžete objednat na www.trendybrandy.cz

Další informace o projektu TERIBEAR najdete na www.teribear.cz a www.terezamaxovadetem.cz.

Hvězda 3D reklamy 2. 3. 2012

Do 12. ročníku soutěže "HVĚZDA 3D REKLAMY" jsme přihlásili dvě soutěžní práce, které jsme navrhli a realizovali pro klienta Hartmann - Rico a.s.

Porota soutěže ve složení: Kamila Brejtrová (Česká podnikatelská pojišťovna), Marta Lukášová (Emco), Pavla Naďová (nezávislá designérka), Miroslav Borkovec (A3DR), Petr Bucha (TBWA Praha), Martin Kolerus (Touch Branding), Václav Loubek (Economia), Vladimír Němeček (Volvo), Zdeněk Sobota (MIP Group) vybírala celkem z 84 soutěžních prací a obě naše přihlášené práce u poroty uspěly:

Slippies Menalind získaly

1. místo v kategorii "Reklamní textil" a zároveň získaly nominaci v kategorii „Inovace roku“.

Slippies Menalind obsahují speciální směs ošetřených lněných semen a relaxačních bylin.Stačí je nahřát, nazout a za chvíli pocítíte uklidňující účinky tepla a aromaterapie na unavených a bolavých nohách. Slippies Menalind je možné nahřát až tisíckrát a s řádnou péčí Vám budou sloužit roky.

Bylinková sada Hartmann získala

3. místo v kategorii "Reklamní gastronomie". Bylinková sada Hartmann obsahuje okrasný květináč SENSE na bylinky, dózu SENSE pro dlouhodobé uchovávání bylinek a zelených natí, semínka bylinek, speciální zeminu na pěstování bylinek, návod s popisem využití bylinek v kuchyni a radou pro jejich pěstování.

Rádi bychom poděkovali společnosti Hartmann –Rico a.s. za dosavadní příjemnou spolupráci, důvěru ale i prostor pro tvůrčí práci.

Prestižní psací potřeby 2. 11. 2011

Od listopadu jsme rozšířili nabídku psacích potřeb o výrobky prestižních značek PARKER, WATERMAN, LAMY a PORSCHE DESIGN.

Smlouva s knihovnou v Brandýse nad Labem 2. 10. 2011

V říjnu jsme podepsali smlouvu o podpoře s Městskou knihovnou Eduarda Petišky v Brandýse nad Labem. Budeme přispívat nejen na rozšiřování knižního fondu, ale také pomáhat při přípravě plánovaných přednášek.

www.knihovna.brandysnl.cz

Členem Klubu přátel Člověka v tísni 2. 9. 2011

V září jsme se stali členem Klubu přátel Člověka v tísni. S radostí jsme se vstoupili do klubu, jehož práce si velmi vážíme. Budeme se snažit najít dostatek času a prostředků, abychom se na jeho činnosti mohli aktivně podílet.

www.clovekvtisni.cz

Značka "TRENDY BRANDY" 2. 7. 2011

V červenci 2011 byla do rejstříku ochranných známek zapsána značka "TRENDY BRANDY". Zároveň jsme začali pracovat na první kolekci trendy brandy dárků s našimi partnery. První katalog by měl být k dispozici na stránkách www.trendybrandy.cz v únoru 2012.

Členem mezinárodní sítě PSI 2. 2. 2011

V únoru 2011 jsme se stali členem mezinárodní sítě PSI. Registrační číslo je 48234.

www.psi-network.de